Depilace cukrovou pastou

Hypoalergenní depilace pro citlivou pokožku

Máte-li citlivější pokožku se sklonem k zarůstání chloupků, bude pro Vás ideální depilace cukrovou pastou. Tuto depilační metodu ocení i ženy trpící ekzémy. Cukrová pasta je 100% přírodním produktem s obsahem glukózy a vody. Depilační ošetření cukrovou pastou je proto nejšetrnější k pokožce, je hypoalergenní a příjemné s výbornými estetickými výsledky.

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou

Postup depilace cukrovou pastou

Nejprve vyčistíme a napudrujeme partie určené k depilaci. Poté proti směru růstu chloupků naneseme profesionální cukrovou pastu s vysokým obsahem cukru a medu. Po důkladném zapracování depilační pasty do pokožky odstraňujeme chloupky trhnutím, a to vždy po směru jejich růstu. Během depilace cukrovou pastou nedochází k poranění pokožky a chloupky pak nemají tendenci zarůstat. Vysoký obsah cukru a med působí antibakteriálně.


Závěrečná péče po depilaci cukrovou pastou

Při depilaci cukrovou pastou se navíc účinně odstraní odumřelé buňky z povrchu pokožky. Výsledkem je tak hladká a jemnější pleť, která vypadá hezky a zdravě. V samotném závěru depilačního ošetření Vaší pokožku ještě ošetříme zklidňujícím hydratačním tělovým mlékem, které má protizánětlivé a regenerační účinky. Depilace cukrovou pastou vydrží 3 - 4 týdny.

★ TIP - mohlo by Vás zajímat: Ceník kosmetiky včetně depilace cukrovou pastou »

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.

Souhlasím