Depilace teplým voskem

Skvěle hladká pokožka - profesionální depilace voskem!

Oblíbená metoda depilace teplým voskem je vhodná především pro větší části těla. Teplým voskem v našich salónech krásy odborně depilujeme zejména ruce a nohy. Před samotným odstraňováním chloupků je potřeba pokožku nejprve pečlivě vysušit. Tím zajistíme nejlepší možnou přilnavost profesionálního depilačního vosku.


Průběh depilace voskem

Následně partie určené pro depilaci posypeme depilačním pudrem a poté naneseme ideálně teplý vosk. Na řadu přichází depilační páska, kterou přiložíme na místo, kde se depilace voskem provádí. Pásku vždy strhneme proti směru růstu chloupků a na úplný závěr voskové depilace pokožku ještě ošetříme zklidňujícím olejíčkem proti podráždění kůže.

Depilace teplým voskem

Depilace teplým voskem

Ošetřující péče po depilaci voskem

Po depilaci teplým voskem se může stát, že se po nějaké době objeví na pokožce červené hrbolky. V tento moment sáhněte po kartáči nebo houbě, pomohou Vám zvednout zarostlé chloupky a olupovat kůži. Dobrými pomocníky jsou krémy nebo gely s obsahem kyseliny mléčné, která napomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky. Zkusit také můžete několikrát týdně peeling. Extrémně náchylné oblasti ošetřujte krouživými pohyby pomocí extra měkkého kartáčku spolu s jemným mycím gelem. Depilace voskem zpravidla vydrží 3 až 4 týdny.

★ TIP - mohlo by Vás zajímat: Ceník kosmetiky včetně depilace voskem »

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.

Souhlasím