Salóny krásy Hair Studio Marie

Schwarzkopf Professional - špičkové služby a péče

První salón krásy Hair Studio Marie jsme otevřeli v roce 2010 v Praze 5 na Smíchově vedle náměstí Kinských. V následujících letech jsme zahájili činnost kadeřnického a kosmetického salónu v Dejvické ulici, Praze 6 - Dejvicích, nedaleko Vítězného náměstí.


V našich salónech krásy poskytujeme prvotřídní odbornou péči o Vaše vlasy, pokožku, nehty a tělo. Jsme symbolem dokonalosti kadeřnických služeb a úspěšné kadeřnictví Schwarzkopf Professional. Salóny krásy Hair Studio Marie jsou certifikovanými kosmetickými pracovišti proslulých značek ALCINA a Ericson Laboratoire. Specializujeme se na manikúru, modeláž nehtů, pedikúru, depilaci a prodlužování řas. Provádíme klasické masáže, aroma a baňkové.

V salónech Hair Studio Marie se o Vás vždy postará sehraný profesionální tým kadeřnic, kadeřníků, kosmetiček, vizážistek, pedikérek a masérek. Garantujeme Vám preciznost poskytované péče s nadstandardní úrovní odborných dovedností. Hair Studio Marie je oblíbená značka s výbornými recenzemi od široké veřejnosti, která také sbírá úspěchy na prestižních kadeřnických soutěžích. Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí našich kadeřnických a kosmetických salónů. Máme otevřeno každý den až do 20 hodin!

Salón krásy Smíchov


Naše další stránky

Navštivte zajímavé odborné weby!

Salón krásy Dejvice

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.

Souhlasím